Договір публічної оферти

Наведений нижче текст є договором між інтернет-магазином, сайт якого розміщений в мережі Інтернет за адресою https://www.olean.com.ua/ , (далі «Інтернет-магазин»), і користувачем послуг Інтернет-магазину (далі «Користувач»), і визначає умови купівлі-продажу товарів Покупцем через сайт інтернет-магазину. Використання в будь-якому вигляді сайту https://www.olean.com.ua/ означає, що користувач ознайомлений та згоден з умовами Публічної оферти та прийняв її умови. Публічна оферта є обов’язковою для виконання. У разі незгоди користувача з умовами цієї Публічної оферти, користувач повинен утриматися від використання сайту https://www.olean.com.ua/

 

1. Загальні положення

1.1. Цей договір є договором публічної оферти відповідно до статей 633, 699 Цивільного кодексу України та ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію», його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець).

1.2. У разі прийняття умов цього договору, тобто публічної оферти Інтернет-магазину, користувач стає Покупцем.

 

2. Терміни

Адміністрація — адміністрація інтернет-магазину «OLEAN», доступного за посиланням https://www.olean.com.ua/. 

Інтернет-магазин – веб-сайт https://www.olean.com.ua/, на окремих сторінках якого розміщено правила реєстрації на сайті, оформлення Замовлення, оплати, доставки, гарантії, тощо, а також міститься інформація Контент. 

Замовлення – оформлена і розміщена заявка Покупця, адресована Інтернет-магазину, на пошук, комплектацію та резервування Контенту, для подальшого їх викупу Покупцем.

Користувач – фізична особа, яка досягла 18-річного віку та володіє повною правоздатністю і дієздатністю, що використовує сайт та/або його окремі інструменти, та/або зареєструвалася на сайті, та/або здійснила Замовлення, та яка прийняла цю Публічну оферту і виконала всі її нижчевикладені умови, та прийняла на себе зобов’язання, що виникають в результаті використання сайту. 

Покупець – зареєстрований Користувач, що здійснює замовлення та має намір придбати або купує  Контент, пропоновані до продажу Продавцем та представлені на сайті. Якщо не зазначено інше, Покупець є платником та одержувачем Контенту. 

Контент – товар, що представлений на сайті у вигляді текстових, зображувальних, аудіо та відео файлів різних форматів (електронні книги та аудіо-книги) та представлені для огляду, завантаження, продажу та/або інших дій. 

Покупець контенту — Покупець, що отримує можливість і здійснює завантаження, пропонованого на сайті Контенту. 

Правовласник – Продавець. 

Пропозиція – інформація про Товари та Контент, розміщені на сайті та доступні для невизначеного кола осіб, яка включає в себе інформацію про товар, його ціну, способи оплати та доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції, а також інші умови придбання товару. 

Особистий кабінет – простір на Сайті, доступ до якого має Покупець, в якому відбивається його персональна інформація та історія розміщених ним Замовлень. 

Договір — дана публічна оферта, включаючи всі її умови та додатки до неї, з усіма змінами та доповненнями.

 

3. Предмет договору

3.1. Цей Договір визначає порядок взаємодії та умови надання Інтернет-магазином послуг Покупцеві.

3.2. Інтернет-магазин надає Покупцеві наступні послуги:

3.2.1. Пошук, комплектація і резервування Контенту на підставі Замовлення, оформленого Покупцем в Інтернет-магазині

3.3. Інтернет-магазин здійснює продаж Контенту за допомогою платіжних систем та соціальних мереж, зазначених на сайті Інтернет-магазину на підставі заявок Покупців. 

3.4. Покупець погоджується з умовами цього договору в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку «Підтвердити замовлення», що виражає підтвердження Покупця про прочитання тексту цього договору і згоду з його умовами. Надалі заперечення від Покупця щодо надання таким чином своєї згоди позбавляє Інтернет-магазин від будь-якого роду відповідальності за невиконання умов цього договору і залишає право Інтернет-магазину скасувати Замовлення в односторонньому порядку.

 

4. Реєстрація на сайті та порядок оформлення замовлення

4.1 Для отримання можливості здійснити покупку на сайті Користувач повинен зареєструватися на сайті. Для цього він повинен натиснути кнопку «Вхід» та заповнити реєстраційну форму. Адміністрація залишає за собою право відхилити будь-яку заявку про реєстрацію та / або припинити будь-чию реєстрацію на сайті. 

4.2. Також Користувач може здійснити Замовлення товару без відповідної реєстрації, але при цьому ним повинні бути коректно заповнені обов’язкові поля у формі «Оформлення замовлення». 

4.3. Під час реєстрації на сайті, а саме заповнення реєстраційної форми та створення Особистого кабінету, Користувач зобов’язується вказувати інформацію, позначену як обов’язкова, в повному обсязі, а також Користувач несе відповідальність за достовірність, правильність і правдивість як обов’язкової, так і іншої наданої інформації.

4.5.  У разі виявлення будь-якої недостовірності, неправильності або неправдивості інформації, наданої Користувачем, Адміністрація сайту залишає за собою право в будь-який момент анулювати обліковий запис такого Користувача без будь-яких компенсацій чи відшкодувань. 

4.6. Внесення інформації у реєстраційну форму сайту, а також оформивши Замовлення, Покупець підтверджує, що ознайомлений з умовами цього Договору, і всі дії, які їм будуть здійснені, не будуть суперечити умовам цього Договору. 

4.7. Покупець несе відповідальність за будь-які дії, здійснені під його обліковим записом і від його імені.

4.8. Замовлення вважається прийнятим до виконання, а Угода між Покупцем і Продавцем — укладеною, після отримання Покупцем електронного повідомлення на адресу електронної пошти від Продавця або шляхом здійснення телефонного дзвінка Продавцем на номер мобільного телефону, що вказані при реєстрації Покупцем, з підтвердженням факту узгодження та приймання Замовлення. 

4.9 У випадку відсутності можливості підтвердження Замовлення Продавцем у Покупця, з причин невірно вказаної адреси електронної пошти чи\та номеру телефону, Продавець має право скасувати таке Замовлення.

4.10. Заборонено використовувати Інтернет-магазин в протизаконної і забороненої діяльності. Покупці Інтернет-магазину погоджуються дотримуватися законів України і норми поведінки, прийняті в мережі Інтернет, а саме, розміщення на сайті матеріалів екстремістського, порнографічного чи іншого характеру, що зачіпає і / або ущемляє честь, гідність і / або ділову репутацію третіх осіб і порушують загальноприйняті норми моралі, а також розміщення рекламної інформації без дозволу Інтернет-магазину.

 

5. Умови та порядок оплати

5.1. Ціна Контенту вказана в Інтернет-магазині є дійсною на момент здійснення Замовлення. 

5.2. Продавець має право в односторонньому порядку без попередження змінити ціну на Контент. Такі зміни не стосуються випадків, коли Замовлення прийнято Продавцем, а Покупець отримав електронне повідомлення або телефонний дзвінок про підтвердження Замовлення або Покупець сплатив Замовлення. 

5.3. Вартість Контенту сплачується в національній валюті України – гривні. 

5.4. Покупець, здійснюючи Замовлення, зобов’язаний повідомити про себе всю інформацію, необхідну Продавцеві для продажу Т Контенту, а саме ПІБ, телефон, електронну адресу, та іншу необхідну Продавцеві інформації, відповідно до Пропозиції. 

5.5. Покупець може здійснити оплату замовленого Товару банківською карткою Visa або MasterCard на сайті в момент здійснення Замовлення. В такому випадку Покупець має повідомити Продавцю відомості, що дають змогу забезпечити проведення оплати відповідним оператором платіжних систем, який несе відповідальність за їх збереження та використання в порядку, передбаченому законодавством.

 

6. Гарантійні умови

Контент гарантійного терміну не має.

 

7. Умови повернення

7.1.У випадку здійснення Покупцем оплати за надання доступу до завантаження Контенту та неможливості його безпосереднього завантаження з технічних чи будь-яких інших причин Покупцем, що виникли з вини Покупця, повернення сплачених грошових коштів не проводиться, а Контент буде вважатися таким, що отриманий належним чином. 

7.2. Повернення сплачених грошових коштів можливе лише у тому випадку, якщо Продавцем був наданий пошкоджений файл (який неможливо відтворити чи зберегти) (якщо це доведено після перевірки Продавцем) та у разі, якщо Продавець не може здійснити заміну такого файлу. 

7.3.  У разі, якщо Замовлення анульоване Покупцем або відхилене Продавцем, сплачена вартість Товару або Контенту підлягає поверненню, а витрати на доставку, понесені Продавцем до моменту анулювання Покупцем Замовлення, поверненню не підлягають. 

7.4. Не підлягають поверненню товари належної якості, визначені Постановою Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів »від 19.03.1994 р № 172. 

7.5. Не підлягає поверненню Контент після його оплати на сайті Покупцем.

 

8. Надання доступу до завантаження Контенту

8.1. Надання доступу до завантаження Контенту надається Покупцю тільки після повної оплати такого Контенту. 

8.2. Кількість завантажень файлів Контенту, що придбані Покупцем, може бути обмежена. Інформація про обмеження кількості завантажень Контенту може бути надана додатково. 8.3. Файли Контенту надаються для завантаження Покупцям Контенту у вигляді, в якому були отримані від власника прав інтелектуальної власності на такі файли. Продавець зобов’язується надати доступ до Контенту в одному або декількох із можливих варіантів форматів файлів Контенту на власний вибір. 

8.4. Продавець не несе відповідальності за неможливість завантаження файлу Контенту у певному форматі незалежно від того, чи був заявлений цей формат у списку доступних для цього твору. 

8.5. Покупець зобов’язується використовувати файли, доступ до яких був наданий Продавцем відповідно до умов цієї Публічної оферти, лише в особистих цілях на власний розсуд: завантажувати, читати текст електронної книги, слухати аудіокнигу як частково, так і повністю. 

8.6. Покупцю заборонено: 

 • передавати (пересилати, завантажувати тощо ) Контент третім особам як повністю, так і частково; 
 • розміщувати Контент в мережі Інтернет або інших мережах на будь-яких веб-сайтах, мобільних додатках, соціальних мережах та інших ресурсах в публічному доступі та надавати доступ до завантаження Контенту необмеженому колу осіб; 
 • відтворювати Контент публічно, в тому числі за допомогою радіо та телебачення та в мережі Інтернет; 
 • виготовляти примірники Контенту у друкованому вигляді або у будь-якій іншій матеріальній формі, якщо це відтворення має на меті подальше поширення; 
 • зламувати (здійснювати спроби злому) DRM (технічних засобів захисту від несанкціонованого використання Контенту) або будь-яким іншим способом здійснювати (намагатися здійснити) доступ до Контенту, крім тих способів, які надав Продавець.

Недотримання вимог цього розділу Публічної оферти є порушенням прав інтелектуальної власності Продавця та інших власників прав інтелектуальної власності, Контент яких пропонується до продажу на сайті Продавця. Покупець самостійно несе відповідальність за вказані правопорушення та інші порушення прав інтелектуальної власності правовласників Контенту відповідно до Цивільного кодексу, Кримінального кодексу України та Закону України «Про авторське право та суміжні права».

 

9. Відповідальність сторін

9.1. Покупець погоджується та гарантує не вчиняти будь-яких дій, які можуть розглядатися як такі, що порушують законодавство України та/або норми міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських та суміжних правах, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормального функціонування сайту і його сервісів. 

9.2. Покупець зобов’язаний своєчасно проінформувати Продавця про несанкціонований доступ до Особистого кабінету Покупця третіми особами. Для інформування Покупець повинен звернутися в Службу підтримки за координатами, вказаними на сайті. 

9.3. Покупець не має права передавати право користування власним Особистим кабінетом третім особам. У разі виявлення фактів передачі даних Особистого кабінету третім особам або фактів колективного користування Особистим кабінетом, Продавець має право заблокувати відповідний Особистий кабінет і скасувати Замовлення, в тому числі оплачені, зроблені за допомогою такого Особистого кабінету. 

9.4. Покупець самостійно несе відповідальність за наслідки передання логіна та пароля третім особам. 

9.5. Коментарі та інші записи Покупця на сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України, містити нецензурних та лайливих слів, ображати третіх осіб. 

9.6. Використання матеріалів сайту без письмової згоди Продавця не допускається. При погодженому цитуванні матеріалів сайту, відповідне посилання на нього є обов’язковим. 

9.7. Покупець несе відповідальність за достовірність зазначених ним даних при реєстрації чи оформленні Замовлення. 

9.8. Відповідальність за грошові перекази, які здійснює Покупець, повністю несуть банківські установи і платіжні системи, послугами яких користується Покупець. Продавець не бере на себе відповідальність за їх дії. 

9.9. Продавець докладає всіх можливих зусиль для забезпечення належного функціонування сайту, проте не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань, передбачених Публічною офертою, а також за шкоду, завдану у зв’язку з цим, внаслідок, але не обмежуючись: 

 • неправомірними діями третіх осіб; 
 • збоями в роботі сайту, зумовленими помилками в коді, комп’ютерними вірусами та іншими сторонніми фрагментами коду в програмному забезпеченні сайту; 
 • відсутністю інтернет-з’єднань між пристроєм Покупця і сервером сайту, а також між сервером сайту і мережею Інтернет; 
 • проведенням державними органами та іншими належним чином уповноваженими організаціями оперативних заходів, що впливають на роботу сайту; 
 • виконанням оновлень програмного забезпечення сайту. 

9.10. З метою недопущення неавторизованого автоматичного сканування сайту, а також використання сайту з метою проведення шахрайських дій та у разі наявності обґрунтованої підозри у зловживаннях з боку Продавця щодо використання сайту Продавець залишає за собою право: 

 • заблокувати доступ Покупцю до сайту; 
 • скасувати всі Замовлення, в тому числі оплачені, що здійснені шляхом використання неавторизованого доступу; 
 • стягнути відшкодування збитків, завданих використанням неавторизованого доступу до сайту. 

9.11. Продавець не несе відповідальності за будь-які витрати Покупця за прямий або непрямий збиток, включаючи упущену вигоду або втрачені дані, шкоду честі, гідності та ділової репутації, який може бути нанесений Продавцю внаслідок використання сайту.

9.12. Продавець не несе відповідальності перед Покупцем, якщо Покупцеві з тих чи інших причин не сподобався зміст, оформлення, літературно-художня цінність тощо придбаного Контенту належної якості. 

 

10. Використання персональних даних

10.1. Інформація, що надається Покупцем (ПІБ, номер мобільного телефону, електронна адреса, поштова адреса, платіжні дані тощо), є його персональними даними. 

10.2. Персональні дані Покупця є конфіденційною інформацією, збір і подальша обробка персональних даних здійснюється Продавцем відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та чинного законодавства України. 

10.3. Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Покупцем. Приймаючи умови Публічної оферти Покупець добровільно надає Продавцю свої персональні дані для реєстрації на сайті, а також згоду на їх збір, обробку та зберігання Продавцем. Покупець також дає згоду на використання його персональних даних для обробки Замовлень на придбання Контенту, отримання рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші, іншої інформації про діяльність Продавця. 

10.4. У разі зміни своїх персональних даних Покупець повинен надати Продавцю оновлену інформацію, звернувшись за телефоном Служби підтримки або шляхом внесення змін у відповідний розділ в Особистому кабінеті на сайті. У разі невиконання Покупцем цієї вимоги, Продавець не несе відповідальності за несприятливі наслідки, пов’язані з використанням застарілих даних. 

10.5. Покупець безпосередньо після реєстрації або в будь-який інший момент може встановити заборону (обмеження) на використання його персональних даних. Для цього Покупець повинен звернутися до Служби підтримки за телефоном, вказаним у відповідному розділі на сайті з відповідним повідомленням. 

10.6. Покупцю також надаються інші права, передбачені статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних». Для цілей, передбачених цим розділом Договору, Покупець надає Продавцю право направляти йому будь-яку інформацію комерційного та/або інформаційного характеру (електронні комерційні повідомлення), а також інформацію про інші споживчі пропозиції поштою, електронною поштою, телефоном, SMS, через мобільні додатки, повідомленнями, здійснювати дзвінки на вказаний в реєстраційній формі Особистого кабінету телефонний мобільний номер. 

10.7. Дані Покупця, зазначені у реєстраційних даних, є конфіденційними. Доступ до даних мають виключно уповноважені особи Продавця і сам Покупець. Ці дані можуть бути надані на вимогу правоохоронних та/або інших органів відповідно до чинного законодавства.

10.8. Відповідальність за недостовірність даних у Особистому кабінеті несе Покупець.

 

11. Вирішення суперечок і застосовне право

11.1. Цей договір укладено на території України і підпорядковується матеріальному праву України.

11.2. Всі суперечки, що виникають між Покупцем та Інтернет-магазином, вирішуються шляхом переговорів. У разі недосягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Інтернет-магазин можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства.

 

12. Прикінцеві положення

12.1. Всі правила і умови здійснення/виконання окремих дій/операцій, розміщені у відповідних розділах сайту, є невід’ємними частинами Публічної оферти і вважаються її Додатками, що визначають зобов’язання для Сторін. 

12.2. У разі якщо умови, зафіксовані в тексті Публічної оферти, і умови, зазначені в Додатках (розділах сайту), відрізняються, Сторони керуються умовами, визначеними в Додатках. 

12.3. Продаж Контенту Продавцем Покупцю регулюється цією Публічною офертою, а також Законом України «Про електронну комерцію», Законом України «Про захист прав споживачів», Правилами продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями та іншими законодавчими актами в частині, що не суперечить специфіці електронної комерції. 

12.4. Продавець має право без попереднього повідомлення вносити зміни в текст цієї Публічної оферти та/або Додатки. Такі зміни набувають чинності після їх публікації і застосовуються до будь-якого Замовлення, зробленого після їх публікації. 

12.5. Продавець і Покупець підтримують зв’язок за допомогою використання електронної пошти, телефонного зв’язку (SMS і т.д), додатків, оголошень та/або повідомлень. Покупець погоджується, що всі повідомлення, дані або інша інформація, що надається в електронному вигляді, мають юридичну силу і прирівнюються до документів, складених в письмовій формі. 

12.6. Після реєстрації на сайті Покупець дає свою згоду на отримання оновленої інформації, інформаційних бюлетенів з останніми новинами, новими надходженнями, спеціальними пропозиціями та оголошеннями про продаж через будь-які засоби зв’язку, включаючи електронні повідомлення (e-mail), SMS тощо (електронні комерційні повідомлення). Якщо Покупець бажає відмовитися від розсилання електронних комерційних повідомлень, він повинен звернутися у Службу підтримки, зателефонувавши або направивши електронного листа на електронну пошту, що вказана на сайті, з проханням припинити направлення таких листів.

Стежте за нами у соцмережах

X