Про видавництво

Про наше видавництво

OLEAN – видавництво українськомовних електронних книжок, засноване Оленою Новіцькою, випускницею кафедри «Видавничої справи та редагування» Київської політехніки, фахівчинею з 10-літнім досвідом у комунікаціях.

Ми поставили перед собою місію –  зробити вітчизняну книгу доступною  у будь-якій частині світу.

Наша команда досліджує книжкові ринки Іспанії, Франції, Мексики, Китаю та інших країн світу в пошуках нових тем і авторів. Ми піклуємось, щоб створені нашою командою електронні книги були максимально корисними, а отримані знання наші читачі змогли без вагань застосовувати на практиці.

Сьогодні збільшується частка україномовного контенту на YouTube, спостерігається тенденція на скасування всього російського. Ми вирішили долучитись до культурного фронту і створювати книжки українською мовою. Вважаємо, що книжок українською має бути більше і для цього почали свою справу.

Разом із тим, ми помітили, що на українському ринку переважають переклади ділової літератури з англійської мови, а от іспанські, мексиканські, польські, французькі, китайські автори, на нашу думку, несправедливо обділені увагою.

Олена Новіцька

засновниця OLEAN e-publishing

Переваги видавництва
електронних видань

Вартість

У нас немає витрат на друк, що суттєво впливає на собівартість книги і, відповідно, ціну.

Доступ без обмежень

Українці, які перебувають за кордоном, обмежені у доступі до друкованих книжок, тож електронні версії можуть стати для них хорошим аналогом.

Екологічність

Електронні видання — це спосіб збагатитись внутрішньо без необхідності вирубувати дерева.

Приєднуйтесь до
нашої команди
Станьте відомим
автором разом з нами

Стежте за нами у соцмережах

X